Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Retina ameliyatımı mesleki bilgeliği ile hiçbir olumsuzluğa fırsat vermeden yüzde yüzlük bir başarıyla gerçekleştiren kişidir Nilüfer Berker şu an görebiliyor ve hayatıma kaldığı yerden devam edebiliyorsam bu Nilüfer hocamın sayesindedir. Nilüfer hocam iyiki varsınız.

Eng*** U***

20 Ocak 2023 tarihinde Sayın Doktorumuz Prof.Dr.Nilüfer Berker annemin retina ameliyatını gerçekleştirdi.Dünyalar tatlısı ,hastasına ve biz yakınlarına son derece güven veren , sorduğumuz her soruya güler yüzle cevap veren ve bizi rahatlatan son derece başarılı doktorumuza çok ama çok teşekkür ederiz . Bu süreçte çok memnun kaldık .Kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz.

Han*** Ç***

Dedemin diyabetik retinopati ameliyatını yapan doktor hanıma minnet ve şükranlarımı sunuyorum. İşinin ehli ve bu konuda tam bir profesyonel. Tamamen kapanan sağ gözünü başarılı bir operasyonla açtı. Elleri dert görmesin, iyi çalışmalar dilerim.

Far*** A***

SEVGİLİ HASTALAR VE HASTA YAKINLARI,KARARSIZ KALDI İSENİZ LÜTFEN OKUYUN!Daha önce de görüş bildirmiş bir hasta yakını olarak yine yazmak ve defalarca yaZmak istiyorum!Sevgili doktorumuz bu gün bir kez daha ne kadar merhametli ve işine ne kadar saygılı olduğunu bize bir kez daha gösterdi!Nasıl teşekk ür ederim hangi kelime yeterli olur bilemiyorum !Ben hayatımda Nilüfer hanım kadar hastasına ve insana değer veren bir doktor ile karşılaşmadım!Başarılarını anlatmaya kelimelerim yetmez ki zaten gerek yok!Çünkü kendisi artık Türkiye ‘ye de bir değer!Ben biliyorum ki Allahım izin verdiği ve siz varolduğunuz sürece kızıma hiç bişey olmaz!Öyle güvende hissediyorum ve bundan Eminim!Lütfen ,lütfen hiç kimse sizin fikrinizi almadan, muayene olmadan karar vermesin!Ne kadar haklı olduğumu sonrasında anlayacaklar!İyi ki varsınız Nilufer Hanımcım🙏🙏🙏🙏

Sin*** Y***

Nilüfer hocam sizi nasıl anlatsam hangi kelime sizin yaptıklarınızın karşılığını verir bilemiyorum.. Sadece görmemi size borçluyum. Sizin bilgeliğiniz ve ön görünüz sayesinde. Sizi tanıdığım için Allaha şükrediyorum. Her kötü zamanda yanımızda oldunuz guzel sözlerinizle moral bulduk. Size çok teşekk ür ederiz. İyi varsınız ve varolacaksınız.

Ser*** D***

Biz çok şanslıydık Nilüfer hanım gibi bir doktorla karşılaştığımız için allahıma şükürler olsun oğlumun gözünü Nilüfer hanımın uyguladığı tedavi sayesinde kurtardık. Mesleğindeki özen başarı ve bizlere gösterdiği sevgi , sıcaklık anlatılamaz. Çok çok teşekkür ediyoruz. Güven, sevgi dolu çok değerl i doktorumuz Nilüfer Berker sizi çok seviyoruz.

Hül*** K***

Hani deriz ya Allah iyilerle karsılaştırsın diye…Çok sükür biz şanslıydık ki Nilüfer hanımcıma rastlayabildik.Allah bizim derdimize derman olarak onu yolumuza cıkardı.Daha önce kızımi baska hastanelere defalarca göturmeme ragmen hic bir sonuç alamamistik.tabii birde hayal kirikliklari.Götürmedigim hic bir Hastahane hicbir doktor kalmadı sanırım. kizimin sag gozunun %5 görebildigıni ameliyat olmasini söylediler.daha sonra cok cok ünlü özel bir hasta ne de katarakt oldugunu söyledi.en sonunda biz Nilüfer hocama muayene olduk ve bize gecebilecek bisey oldugunu söyledi.Üveit oldugunu kızimin gözlerini bir kac cesit damlayla ve enjeksiyonla sükürler olsunki iyilestirdi.Allaha ne kadar şükretsek az.Nilufer hocama nekadar tesekkur etsek az…Tabiiki belli periyodlarla kontrollerimize devam edeiyoruz ama herhangi bir problemimiz yok.İsınin ehli bir doktorumuz var.??Dilerim bizim gibi hasta olan herkes bir gün Nilufer hocamla karsilasir.Asude ve ailesi size müteşekkir hocam.sevgi ve saygiyla ..iyi ki hayatımızdasıniz.bizden hic birzaman desteginizi esirgemediniz.hersey icin cok tesekkur ederiz hocamm

Sin*** Y***

Yorumunuzu Gönderin!


    Call Now Button